ارسال و دریافت پیامک (SMS) با شماره اختصاصی رایگان

ارسال و دریافت پیامک (SMS)
با شماره اختصاصی رایگان

بحث ارسال و دریافت SMS‌ از طریق اینترنت مدت‌هاست که داغ شده است. احتمالاً شما نیز تاکنون سایت‌های مختلفی را در این زمینه امتحان کرده‌اید، اکثر این سایت‌ها بعد از مدتی یا برای خدمات خود محدودیت ایجاد کرده‌اند یا با گذشت زمان از بین رفته‌اند. به همین جهت تصمیم گرفتیم سایتی معتبر و ایرانی را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی و با شماره‌ی اختصاصی از طریق اینترنت اقدام به ارسال و دریافت پیامک (SMS) کنید.
این سایت امکان ارسال و دریافت پیام را بدون نیاز به گوشی موبایل و از طریق اینترنت به ساده‌ترین شکل ممکن فراهم آورده است. امکان تایپ سریع متن پیام به‌وسیله صفحه کلید و ارسال آن به گروهی از مخاطبین از بارزترین مزایای این سایت می‌باشد.
این سیستم مناسب برای کلیه کاربران (حقیقی و حقوقی) مانند سازمان‌ها، ادارات، آموزشگاه‌ها یا واحدهای سازمانی همچون روابط عمومی، ارتباط با مشتریان و خدمات پس از فروش می‌باشد که می‌خواهند با جامعه مخاطبین (مدیران، کارکنان، سهامداران، مشتریان و دوستان) در تمامی ساعات شبانه روز، حتی روزهای تعطیل، هر کجا که باشند تماس مستمر داشته باشند.
اضافه می‌کنم اگر شماره تلفن شما به صورت *******۰۹۱۲ یا *******۰۹۳۵ باشد یک شماره اختصاصی رایگان به صورت *******۲۰۰۰۹۱۲ یا *******۲۰۰۰۹۳۵ دریافت می‌کنید. دقت داشته باشید دریافت پیام از سوی افراد و ارائه شماره اختصاصی کاملاً رایگان می‌باشد. همچنین چند SMS رایگان بعد از ثبت‌نام هدیه می‌گیرید. در ادامه کار شما می‌توانید برای ارسال پیامک حساب خود را شارژ نمائید، هزینه ارسال پیامک فارسی ۱۱۵ ریال و پیامک لاتین و غیر فارسی ۲۹۵ ریال محاسبه می‌گردد. (کلیه اپراتورها یعنی همراه اول، تالیا و ایرانسل پشتیبانی می‌شود، برای استفاده از خدمات این سایت داشتن یک خط موبایل الزامی است.)
سایت دارای امکانات متنوع دیگر نیز می‌باشد که توصیه می‌کنیم خودتان آن‌ها را بررسی نمائید. سایت فوق توسط شرکت آتیه داده پرداز اجرا و پشتیبانی شده است.
برای ورود به این سایت روی این لینک کلیک کنید.

/ 1 نظر / 56 بازدید
دانشجو

دانلود مستند ترور حقيقت ( حوادث پس از انتخابات ) http://love-iran-1.persianblog.ir/tag/%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF_%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1_%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82%D8%AA [عینک]